Подвійна цегла

Знайдено: 1 - 10 серед 10 товарів

У нашому універсальному будівельному інтернет-магазині ви зможете знайти будівельні блоки за доступними цінами. Подвійна облицювальна цегла дозволяє завдяки своїм розмірам не тільки заощадити кількість цем'янкового розчину. Вона також зменшує кількість швів на фронтальній стороні будівлі, що робить оформлення більш акуратним і естетичним. Крім того, ціна даного пустотілого блоку і його термоізоляційні якості дозволяють істотно заощадити на утепленні приміщень.

Подвійна цегла ціна

Ціна подвійної червоної цегли в нашому каталозі є досить низькою, завдяки договору про співпрацю з виробником. Ціна на цей матеріал у київських магазинах завжди вище, ніж на нашому сайті. Нам не потрібно окупати витрати на утримання великих торгових приміщень і складів, а також численного персоналу. І наш товар доставляється покупцю прямо з місця виробництва, що суттєво зменшує вартість перевезення і зберігання, а значить і вартість будматеріалу.

Цегла подвійна купити

Співпраця з нами – це спосіб швидко, вигідно і просто отримати необхідні будівельні матеріали, інструменти, і інші необхідні для створення повноцінного житла товари. Замовляючи потрібну продукцію на сайті з доставкою, і оплачуючи її вартість безготівковим розрахунком, наші клієнти ефективно економлять власні кошти, сили і дорогоцінний час.