Білоцерківська цегла

Знайдено: 1 - 10 серед 10 товарів

На одностайну думку експертів будівельної справи, на сьогоднішній день одним з кращих матеріалів, які використовуються для вирішення архітектурно-художніх і дизайнерських завдань в будівництві, є – Білоцерківська цегла.

Керамічна цегла – це міцний, надійний, довговічний, вогнетривкий, а головне-абсолютно екологічно чистий будівельний матеріал. За своїми технічними характеристиками він значно перевершує аналогічні вироби.

Ціна цегли з заводу Біла Церква

Довговічність цього високоякісного будівельного матеріалу забезпечена за рахунок високого показника морозостійкості і механічної міцності. Збудовані з нього будівлі мають приємний зовнішній вигляд на довгі терміни експлуатації, а оброблені облицювальною цеглою фасади не вимагають подальшого догляду, чим суттєво економлять кошти.

Незважаючи на високу якість виробу, ціна на Білоцерківські блоки досить низька. За статистикою, при зведенні будівель, витрати на цей будівельний матеріал становлять лише 4-5 відсотків від загальних вкладень.

Структура цього матеріалу забезпечує найбільш прийнятні для людини кліматичні умови в приміщенні. За рахунок своєї пористості він виконує роль своєрідного термоса – знижує тепловтрати взимку і зберігає в будинку тепло, а влітку не пропускає спеку і тримає в приміщенні прохолоду.

Купити Білоцерківську цеглу

Цей будівельний матеріал випускається в різних фігурних варіантах, тому купити Білоцерківську цеглу можна не тільки для будівництва або облицювання будинку, але і для створення малих архітектурних форм – арок, колон, карнизів і інших дизайнерських конструкцій.

На відміну від аналогічних виробів, даний матеріал володіє високими характеристиками звукоізоляції, забезпечуючи в будинку тишу і спокій. Це вогнетривкий і абсолютно нешкідливий для людського здоров'я екологічно чистий продукт.

За самим прийнятними цінами в Україні і Києві купити Білоцерківську цеглу пропонує компанія «Керамік Фест». Фірма безпосередньо працює з заводом-виробником, тому вартість будівельних матеріалів тут завжди нижче ринкової.