Цегла 2NF (2НФ)

Знайдено: 1 - 8 серед 8 товарів

Керамічна цегла 2NF є кращим вибором для будівництва будівель будь-якого типу. Крім того, що він зменшує кількість стиків і, відповідно, витрат часу та цементного розчину він володіє наступними характеристиками:

  • підвищена термоізоляція стін;
  • додаткова шумоізоляція;
  • особлива міцність;
  • приємна декоративність поверхні.

Цегла 2nf ціна

Купівля даного матеріалу дозволяє істотно заощадити на утепленні, створення звукоізоляції і зовнішнього оформлення. Ціна за 1 штуку цегли 2НФ трохи вище, ніж звичайного, але зате час на створення стін і витрата необхідного розчину швидко окупають ці витрати. Крім того, даний матеріал відрізняється підвищеною міцністю, так як виготовляється найчастіше з високоякісної глини під великим тиском з застосуванням високих температур. Отриманий матеріал, по суті, є керамікою, і здатний витримати значні навантаження і тому його з успіхом застосовують не тільки для будівництва будинків, але і створення захисних споруд.

Купити цеглу 2НФ в Києві можна практично в будь-якому спеціалізованому будівельному супермаркеті чи магазині. Однак його вартість може значно відрізнятися в залежності від місця покупки. Ціна такого блоку в різних торгових точках може залежати від безлічі факторів:

  • способу співпраці з виробником;
  • вартості утримання приміщення;
  • заробітної плати персоналу;
  • можливостей доставки;

Купити 2nf цегла

Трохи дешевше можна купити 2NF цегла на сайтах великих інтернет-магазинів. Завдяки прямим договорам багато з них є офіційними дистриб'юторами компаній-виробників. А це означає, що доставка замовлення здійснюється безпосередньо зі складів на заводах. Це дозволяє істотно заощадити на доставці і зберіганні продукції. Ціна у разі купівлі його в інтернет-магазинах може бути набагато нижче, ніж у звичайних будівельних супермаркетах. А доставка товару безпосередньо на об'єкт і можливість безготівкового розрахунку роблять віртуальні покупки більш приємними і комфортними.