Кіровоградська цегла

Знайдено: 1 - 1 серед 1 товар

Як відомо головна характеристика будь-якої будівлі, будь то житловий багатоповерховий або приватний будинок, виробничий цех або офісна будівля, - це повна відповідність вимогам безпеки. Дотримання цього показника безпосередньо залежить від якості і структури будівельного матеріалу, з якого зводиться будівля.  Тому найбільш вірним рішенням у цій ситуації буде купити Кіровоградську цеглу, вона повністю відповідає всім нормам і вимогам ДСТУ, і ціна на Кіровоградську цеглу, сьогодні доступна кожному.

На сьогоднішній день, Кіровоградська цегла вигідно відрізняється своєю високою якістю і є незмінним лідером серед всіх інших виробників будівельних матеріалів, використовуваних для зведення будівель і споруд. Тим більше, що вартість Кіровоградської цегли суттєво нижча від аналогічної продукції інших виробників.

Застосовується цей матеріал не тільки в будівництві приватних та багатоповерхових будинків, виробничих та офісних будівель, але і при малих художньо-архітектурних роботах, наприклад при зведенні дворових альтанок і павільйонів. З нього створюють всілякі дизайнерські вироби: вежі, колони, арки, балкони, сходи та вазони. Цей матеріал використовується для кладки печей опалення і при внутрішніх оздоблювальних роботах, для обробки фасаду чи будівництва паркану.

Розрізняється Кіровоградська цегла на марки, які в свою чергу мають різні характеристики, розміри, форми і відтінки. Розглянемо детальніше кожну з них.

Рядова Кіровоградська цегла

Кіровоградська рядова цегла є одним з кращих представників цього виду будівельних матеріалів. Застосовується вона для багатьох видів будівельних робіт:

  • Внутрішня кладка: перестінки, різні перегородки, внутрішні несучі стіни;
  • Зведення капітальних стін будівлі;
  • Конструкції фундаменту будівлі;
  • Цоколі будівель.

Облицювальна

На відміну від звичайного будівельного, цей вид виробу має більш презентабельний зовнішній вигляд і використовується виключно як оздоблювальний матеріал для створення дизайну фасаду чи цоколя будівлі. Він не вимагає подальшої штукатурки і крім хороших будівельних показників має різноманітні кольори і тони.

Червона Кіровоградський цегла

Також має назву забудовочна рядова. Щільність даного виробу невелика, становить приблизно 14 відсотків. У будівельних роботах застосовується в основному для «чорнової кладки»: при зведенні цокольної частини, конструкцій фундаментів, для будівництва зовнішніх і внутрішніх стін будівель, парканів, стовпів і інших будівель. Це один з найпоширеніших будівельних матеріалів, так як ціна на червону Кіровоградську цеглу істотно нижче на таку ж продукцію інших брендів.

Червона

Це досить ефективний вид виробу, також називається щілинний. Застосовується дана марка в основному при будівництві основних несучих стін будівель і багатоповерхових житлових будинків, рідше при зведенні внутрішніх перегородок і простінок.

Від відсотка пустот що містяться у виробі буде залежати теплоізоляційний і звукоізоляційний ступінь майбутньої будови. Від кількості порожнин у тілі матеріалу безпосередньо залежить теплоізоляція приміщення. Як відомо головним теплоізоляційним компонентом є повітря, відповідно, чим менше відсоток щільності у виробі, тим більшими теплоізоляційними властивостями воно володіє. 

Крім цього, якщо купити Кіровоградську цеглу з високим показником порожнеч - це істотно знизить вартість будови, тому, що для будівництва стін потрібно меншу кількість матеріалу.

Володіючи найбільшим ефектом збереження тепла вважається поризована Кіровоградська цегла, ціна трохи вище, ніж на пустотілу, однак за рахунок своєї пористої структури вона володіє більш високими показниками теплоізоляції і звукоізоляції.

Найвищим відсотком водостійкості і стійкості до механічних і динамічним навантажень, має рядова повнотіла Кіровоградська цегла. Будівлі, збудовані з цього виробу, по праву вважаються найбільш надійними і довговічними. Однак показники теплоізоляції і звукоізоляції приміщень у нього декілька нижче, тому стіни, зведені з цього будівельного матеріалу, вимагають додаткового утеплення.

Кіровоградська стінова цегла може по праву вважатися основою сучасної будівельного справи. Широка сфера її застосування задає тон винаходу нових способів використання і відповідно вимоги до якості продукції.

Яке б будівля не зводилося, завжди слід пам'ятати про те, що вона будується не на рік чи два, а на багато десятиліть, тому в першу чергу потрібно звертати увагу на якість будівельних матеріалів. І якщо необхідно купити Кіровоградську цеглу в Києві чи в іншому місті України, треба звертатися тільки до офіційних, перевірених постачальників, тільки в такому випадку ціна на Кіровоградську цеглу буде відповідати якості.

Одним з перших на території України є компанія «Керамік Фест». Так як наше підприємство працює виключно з заводами виробниками будівельної продукції то і ціна на Кіровоградську цеглу в Києві та по всій території України у нас істотно нижче, ніж в інших організаціях.