Керамейя

Знайдено: 1 - 2 серед 2 товари
7 грн.
19 грн.

Клінкерна цегла Карамейя широко відомиа як будівельний матеріал високої міцності, здатний витримувати практично будь-які механічні навантаження і використовуватися для всіх видів будівельних робіт.

У процесі виготовлення матеріалу, використовують спеціальні сорти глини, які після придбання потрібної форми, проходять випал при температурі 1200 градусів. Цей етап виробництва і надає виробу такі високі показники міцності. У Києві цеглу Керамейя високої якості, і від прямих виробників можна придбати в компанії «Керамік Фест».

Крім здатності протистояти високим навантаженням, матеріал Карамейя цінний тим, що протягом багатьох років, незалежно від погодних умов і потрапляння прямих сонячних променів, зберігає свій первісний колір.

Також однією з позитивних характеристик матеріалу є його екологічність. Проводитися він з натуральної, попередньо очищеної глини, яка проходить декілька ступенів контролю якості. При його виробництві не використовується ніяких хімічних добавок, а значить якщо купити цеглу Карамейя для будівництва будинку, то можна бути абсолютно спокійним за здоров'я його мешканців.

Цегла Керамейя

Завдяки тому, що матеріал виготовляється виключно з природної глини, він не має аналогів у своєму роді. Унікальний колір виробу, залежить не від додавання барвників, а від глибини, на якій видобувається глина. Навіть незначна зміна глибини видобутку сировини, кардинально змінює кольорову гаму виробу.

Внаслідок спеціальної технології виробництва та наявності у складі виключно природних мінералів, матеріал не тільки відрізняється довговічністю, але і володіє високою морозостійкістю і може бути використаний навіть у самих холодних і вологих регіонах. Серед аналогічних матеріалів, у даного виробу найнижчий показник водопоглинання – всього 5 відсотків. 

Серед всіх позитивних характеристик можна виділити основні:

  • Висока стійкість до навантажень;
  • Різноманітність унікальних кольорів;
  • Ідеальна симетрія форми;
  • Стійкість до вогкості, цвілі і грибків;
  • Здатність зберігати первозданний колір;
  • Після монтажу не потребує ніякого додаткового обслуговування і обробки;
  • Ціна на цеглу Керамейя в Києві набагато нижче, ніж на подібні вироби.

Клінкерна цегла Керамейя купити

Якщо вирішили купити цегла Керамейя у Києві, варто звернути увагу на те, що виріб випускається з різними колірними відтінками, а також має різні габарити і форми. Саме ці особливості роблять матеріал універсальним, придатним як для оздоблювальних або дизайнерських, так і для будівельних робіт.

Купити клінкерну цегла Керамейя в Україні абсолютно всіх форм і забарвлень ви завжди можете в компанії «Керамік Фест». Ціна на цеглу Керамейя в компанії «Керамік Фест» значно нижче, ніж в аналогічних організаціях.