Цегла шамотна ша 5 – це надміцний матеріал з усіх чотирьох існуючих видів цегли вогнетривкої. По пружності, твердості шамотна цегла не має рівних. Вогнетривка цегла ша 5 обов'язково потрібно купити, щоб звести піч, камін, димар, та й взагалі все побудови, що мають відношення до гранично високих температур. Вогнетривка шамотна цегла містить обпалену глину у великій пропорції. Цегла шамотна тримає тепло, може переносити спеку навіть в 1300 °С. У формулі шамотної – каолін, порошок особливої білої глини, алюміній, кремній. Екологічно безпечний, чистий, вільний від штучних добавок.
В промисловості цегла вогнетривка шамотна ша 5 просто неперевершений для використання металургією, хімічною промисловістю та ін Абсолютно не підвладний агресивним хімічним впливам. Креативні продукти з цегли шамотної можна створювати, вони можуть набувати стандартний прямокутний вид, форму арки, трапеції, клину.
Продукт, виготовлений в Великоанадольске, тепер доступний в Києві. Попередньо зробивши замовлення онлайн, купити вогнетривка цегла ша 5, зручно, економно. В Києві, купити області вогнетривка цегла ша-5 за справедливою ціною найкраще в Інтернет магазині ТОВ Керамік Фест. Гранично низька ціна цегли обумовлена дилерської знижкою. Гарантоване відповідність лояльною ціни відмінній якості цегли шамотної, якщо купити його у нас в Києві.

Вогнетривка ША-5 230x114x65 (Великоанадольск)

Номер: fbv-2311465
15 грн.
В наявності
Опис
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг