Фагот цегла

Знайдено: 1 - 1 серед 1 товар
8 грн.

Технологія виготовлення облицювальної цегли Фагот – це абсолютно нова, оригінальна процедура, вона кардинально відрізняється від традиційних методів виготовлення силікатного продукту, а також методу з застосуванням випалу виробу. І ціна на цеглу Фагот досить низька відповідно з високою якістю продукції.

В процесі виготовлення цього будівельного матеріалу не використовується глина, він не піддається попередньому просушуванню і традиційного випалу сформованого виробу, як наприклад, при виробництві подібного керамічного матеріалу. При змішуванні сировини не додаються звична вапно і пісок. Купити цей товар рекомендують всі професійні будівельні організації.

Процес виготовлення облицювальної цегли Фагот – це абсолютно унікальна технологія, яка застосовується виключно при виробництві цього виробу. В основі технології лежить так званий метод «холодного зварювання» - під високим тиском відбувається спресовування дрібно меленої суміші вапняку-черепашнику.

В якості сполучного компонента в приготовану сировину додається цементна суміш високої якості і очищена вода. Цей процес доводить заготовлену сировину до потрібного рівня однорідної суміші, а також дозволяє домогтися необхідної, оптимальної фізико-технічної та економічно прийнятної стадії. Саме тому якщо прийнято рішення розпочати будівництво чи ремонт, то краще купити цеглу Фагот в Києві.

Процес виготовлення відбувається в кілька етапів:

  • Приготування сировини;
  • Гіперпресовка суміші;
  • Паллетизація сформованого виробу;
  • Процедура витримання продукції;
  • Процес розколювання на блоки потрібних розмірів;
  • Упаковка готової продукції.

Ціна на цеглу Фагот

Завдяки такому процесу виготовлення виробів, технології пресування, виходить облицювальний будівельний матеріал, який за всіма фізико-технічними показниками істотно перевершує традиційні методи виробництва керамічних або силікатних виробів. Ось чому краще купити цеглу Фагот, ціна на нього не сильно відрізняється від звичайної, а якість набагато вище.

В основному, під час виробництва цього облицювального матеріалу по системі гіперпресування використовуються вапняки: доломіт, вапняк-черепашник, мармур. Нагадаємо, що всі основні компоненти, застосовувані при виготовленні, є екологічно чистими природними елементами, здобутими на власних родовищах заводу виробника.

Так як за своєю природною структурою вапняк-черепашник – це пористий компонент, то в процесі виготовлення виробів, при гідропресуванні під високим тиском, він стає досить еластичним. Це дозволяє виробнику сформувати, а споживачеві придбати її ідеальної геометричної форми, з абсолютно рівною поверхнею і гранями, практично без відхилень. І ціна на облицювальну цеглу Фагот, безсумнівно, порадує споживача.

Купити цеглу Фагот

Застосування в якості сполучної речовини, високоякісної цементної суміші допомагає досягти максимальної міцності, високої морозостійкості, але в той же час низькій водопроникності, властивої тільки даному лицьовому будівельному матеріалу. Виходить гладка цегла Фагот, ціна якої ідеально поєднується з якістю.

Так як в останні роки при експлуатації різних будівельних матеріалів, на першому місці стоїть не тільки якість виробу, але і рівень його екологічності, технологи заводу виробника суворо стежать за дотриманням усіх норм і вимог при виготовленні продукції. Цегла Фагот у Києві, яку пропонує фірма «Керамік Фест» поставляється прямо з заводу і відповідає всім вимогам, тому і ціна на цеглу Фагот в Києві у компанії «Керамік Фест» буде набагато нижча, ніж в подібних організаціях.

Навіть сама технологія гіперпресування, є екологічно чистим процесом, абсолютно нешкідливим для людського здоров'я, так і для навколишнього середовища. Зведені з цього будівельного матеріалу побудови екологічно безпечні, а в процесі експлуатації будівлі та її приміщень, в стінах не відбувається ніякого виділення токсичних або хімічних речовин.

Як видно з цієї статті, виготовлення даного облицювального будівельного матеріалу – це дуже складний і унікальний процес, який правильно зможуть провести тільки технологи безпосереднього заводу виробника.

Тому, щоб убезпечить себе від придбання контрафактної продукції і купити цеглу Фагот в Києві та Україні належної якості (адже ціна цегли фагот все ж відрізняється від звичайного), слід звертатися тільки до прямих постачальників. Компанія «Керамік Фест» пропонує купити цеглу Фагот в Києві, ціна на яку буде набагато нижче ринкової.