Лицева цегла

Знайдено: 1 - 48 серед 62 товари
6 грн.
7 грн.
8 грн.
5 грн.
4 грн.
6 грн.
7 грн.
5 грн.

Купити облицювальну цеглу в Києві.

На сучасному ринку знаходиться безліч видів і типів різноманітних будівельних матеріалів. Вся продукція має різну якість, форму і колір, так як випускається різними компаніями, які займаються поширенням певного виду продукції. Ціна лицьової цегли в першу чергу залежить саме від цих досить важливих факторів.  Ціна за штуку лицювальної цегли часто варіюється в залежності від конкретних технічних характеристик і від того, що такі товари були і залишаються одними з найбільш затребуваних.

Використовується такий будматеріал в дуже широкому колі робіт: за його допомогою будівельники створюють фасад будь-якого будинку, надійний паркан або ж камін всередині будинку. Такі якості, як практичність, міцність і зовнішня привабливість черговий раз підтверджують користь і вартість облицювальної цегли.

Ціна цегли лицювальної в Києві

Для того, щоб купити точну кількість лицьової цегли професіонали рекомендують скористатися спеціальним калькулятором, який дасть можливість заощадити масу часу на вибір дешевої облицювальної цегли. Ціна в Києві на дану продукцію залежить від його товщини.

Види таких товарів для будівництва будівель

Товар, який часто називають обробним або фасадним, ставитися до ряду штучно створених будівельних матеріалів, основне призначення яких, проведення якісного облицювання зовнішніх стін будівель і фундаментів. Кожен вид таких цеглин відрізняється унікальною технологією виробництва і матеріалом, який був використаний для його створення:

  • глазуровану (відрізняється універсальним зовнішнім склоподібним покриттям, основне призначення якого - надання товару яскравої і блискучої глянсової поверхні);
  • гіперпресованна (створюється за допомогою впливу великого рівня тиску на спеціальну суміш, яка складається з сильно подрібнених вапнякових порід. Як правило, в таку суміш компанія - виробник додає трохи цементу і води);
  • силікатну (для його створення використовується вапно і пісок, ділитися такий вид ще на кілька підвидів, які відрізняються між собою за показниками міцності, водопоглинання та морозостійкості. Дані показники сильно впливають на ціну облицювальної цегли в Києві);
  • керамічний (традиційно виготовляється за допомогою глини і незначної кількості додаткових домішок, які в подальшому проходять ретельну обробку шляхом подальшого випалення);

Останні кілька років, дуже велику популярність серед покупців отримав новий вид таких будматеріалів - декоративний. Використовується професійними будівельниками під час створення унікального дизайну або стилю всього будинку, ціна на таку облицювальну цеглу трохи вище.  Нагадаємо, що купити даний товар ви можете не виходячи з дому прямо в нашому інтернет-магазині.

Актуальні розміри і форма

Кожному покупцеві рекомендується перед тим, як вибрати, добре ознайомитися з різновидом форми даних матеріалів для будівництва. Ціна на таку продукцію може трохи змінюватися в залежності від її габаритів. Сьогодні існує три основні підтипи:

  • одинарний, який має габарити 250x120x65 міліметрів;
  • полуторний, який відрізняється розмірами 250x120x88 міліметрів;
  • подвійний, який створюється у розмірах 250x120x138 міліметрів.

Облицювальна повнотіла цегла

Лицьова повнотіла цегла славиться найбільш довгим терміном служби і тим, що є екологічно чистою. Застосовується як в промисловому, так і цивільному будівництві будівель і стане відмінною прикрасою фасаду практично будь-якої споруди. Як правило, такі будівельні матеріали гіперпресовані і відрізняються надзвичайно широкою гамою кольорів: жовта, червона, сіра, біла облицювальна повнотіла цегла. Ціна на дані будівельні матеріали не змінюється в залежності від кольору.