Декоративна цегла

Знайдено: 1 - 2 серед 2 товари

Купити декоративну цеглу для зовнішньої декорації будівель є ідеальним рішенням. Крім красивого оформлення, цей матеріал володіє додатковими характеристиками, які дозволяють істотно продовжити експлуатацію обробки і надати додатковий комфорт усередині приміщення.

Цей блок, що має певну художню форму, здатний:

  • забезпечити захист стін від зовнішніх кліматичних впливів;
  • створити додаткову звукоізоляцію;
  • знизити втрати тепла під час зимового періоду;
  • зменшити нагрівання стін влітку;
  • додатково зміцнити несучі конструкції будівлі;

Декоративна цегла купити

Розрахований, насамперед, на естетичне оформлення, кожен комплект має в наявності кутовий вигляд блоку. Його використання дозволяє додати зовнішньому вигляду будинку особливий презентабельний вигляд, що не під силу іншим будівельним облицювальним матеріалам.

Декоративна цегла і його ціна може істотно відрізнятися в залежності від виробника і місця продажу. Так  можна, наприклад, купити декоративну цеглу, ціна якої буде набагато нижче вподобаного аналога, а зовнішній вигляд мало чим буде відрізнятися від нього. Вся справа в тому, який матеріал був використаний для його виготовлення. Так, вироби з гіпсу, звичайно ж, будуть коштувати значно дешевше, ніж виготовлені з натуральних вулканічних порід або вермикуліту. Проте і термін служби гіпсового оздоблення, так само як і її міцності досить недовговічний.

Декоративна цегла ціна

Продукція від різних заводів в Україні відрізняється не тільки матеріалом, з якого він виготовлений, але і якістю. Ціна української декоративної цегли може бути набагато нижче, ніж в аналогів зарубіжного виробництва, але це не означає, що його якість гірша. Просто багато видів цього оздоблювального матеріалу дешевше виготовляти на місці, ніж завозити з інших країн. Купуйте якісні будматеріали тільки у офіційних дистриб'юторів перевірених виробників. Це можуть бути не тільки великі мережі супермаркетів, але і звичайні магазини або ж віртуальні інтернет майданчики.