рядова цегла

Знайдено: 1 - 40 серед 40 товарів

Рядова цегла і її ціна в Україні

Цегла рядова повнотіла, яка під час процесу створення проходить повний цикл випалу, широко використовується будівельниками для якісної зовнішньої і внутрішньої кладки. З – за того, щоб даний будматеріал має жорстку, нерівну і грубу поверхню з допустимими відколами до 1 сантиметра, виникає необхідність у проведенні подальшої штукатурки. Ціна червоної рядової цегли в більшості випадках може залежати від її зносостійких якостей і високої щільності. Будівельний матеріал, несе на собі основне навантаження під час процесу будівництва та експлуатації фундаментів будівель. Крім вище перерахованої сфери застосування, товар так само використовується професіоналами при створенні несучих перегородок і несучих стін. Купити рядову цеглу ви можете в нашому інтернет– магазині за доступними цінами.

Різновиди даного будівельного матеріалу

На вартість цього товару впливає також його склад. За складом можна виділити 2 основних види:

1) глиняний (червоного кольору);

2) виконаний з піску та вапна (білого кольору).

Крім вище перерахованої класифікації, такі будівельні товари поділяються на рядові та лицьові. Між двома цими підвидами практично немає ніякої різниці. Це пояснюється тим, що і перший і другий вид відмінно підходять як для кладки несучих стін будівель, так і для облицювання раніше встановлених конструкцій і поверхонь. Головне завдання – забезпечити стінам будинку більш привабливий і стильний зовнішній вигляд, а основне призначення рядового – додавання міцності і надійності. Не потрібно забувати, що ціна рядово] цегли може залежати і від цих показників. Перед тим, як купити червону рядову цеглу, треба добре ознайомитися з її перевагами:

  • простота і надійність укладання (в більшості випадків верхня частина будматеріалу, під час його створення, покривається особливим рельєфом, який надалі заливається суміш'ю);
  • максимальна статична міцність товару (вся продукція повністю відповідає всім вимогам сучасного будівництва будівель);
  • високий рівень паропроникності (будматеріали не пропускають вологу зовні і відмінно пропускають водяні пари зсередини).

На всі ці фактори потрібно обов'язково звертати увагу перед тим, як купити цеглу рядову. Ціна на таку продукцію в деяких випадках може залежати і від конкретної компанії – постачальника.