Цегла

Знайдено: 1 - 48 серед 183 товари
8.41 грн.
8.91 грн.
6.62 грн.
5.06 грн.
7.05 грн.
9.8 грн.
7.75 грн.
10.48 грн.
13.17 грн.
8.48 грн.
8.2 грн.
31.4 грн.

Цегла – будівельний матеріал, який відомий людям вже не одне століття. Завдяки своїй практичності і широкій сфері застосування, він займає лідируючі позиції на світовому ринку.

Даний стіновий блок застосовується для кладки стін і простінків, тому в ході його виготовлення пред'являються підвищені вимоги до дотримання технології виробництва.

Компанія «Керамік Фест» пропонує купити цеглу високої якості за прийнятними цінами.

5 причин вибрати цеглу в якості будівельного матеріалу

 • Довговічність. Основними характеристиками цього матеріалу, що гарантують довговічність і збереження первісних зовнішніх параметрів, є низьке водопоглинання і морозостійкість.
 • Висока тепло - і шумоізоляція. Кладка з даного матеріалу володіє більш низьким коефіцієнтом поглинання звуку і теплопровідністю, ніж у бетону.
 • Пожежна безпека. Червона цегла, як і будь-який інший, відноситься до негорючих матеріалів і перешкоджає поширенню вогню.
 • Міцність. Цей будівельний матеріал володіє високою механічною міцністю на стиск, тому будівлі абсолютно не страшні будь-які урагани.
 • Екологічна безпека. До складу даних блоків входять тільки природні, натуральні матеріали: вода, глина, вапно, цемент і пісок. Тому його використання і експлуатація не представляють небезпеки для людини.

Різновиди цегли

Виготовляють дані блоки різними способами і з різних видів глини. Ці особливості і визначають кількість різновидів цегли:

 • Керамічний має кілька видів: рядова і лицьова, клінкерна і шамотна. Його поверхня може бути гладкою або рельєфною, а сама вона може бути повнотілою або порожнистою.
 • Облицювальна застосовується для внутрішньої обробки приміщень і фасадів будівель, мощення тротуару і кладці паркану. Його поверхня несприйнятлива до вологи і впливу низьких температур. Декоративні різновиди цих блоків виготовляють з цементу, вапняку і пігментного компонента, який надає матеріалу різні відтінки. Одним з видів облицювального матеріалу є клінкерна цегла. Він цінується завдяки високій стійкості до перепадів температур, проникності вологи, агресивних середовищ і прекрасним естетичним показникам.
 • Вогнетривкий незамінний при зведенні високотемпературних печей, камінів та димоходів, одним словом, там, де присутні високі температури. Її виготовляють зі спеціальної жаростійкої шамотної глини та часто називають «шамотна цегла». Вона витримує тривалий вплив температури вище 1300 градусів. Цей вид має високу теплоємність і здатний надовго зберігати тепло.
 • Силікатна. В якості матеріалів для виробництва цього виду використовують повітряну вапну, кварцовий пісок і воду. Вона володіє всіма характеристиками, властивими і іншим видам цього будівельного матеріалу. Вона використовується для кладки внутрішніх стін приміщення (цегла). Силікатна біла цегла може бути повнотілою, так і пустотілою. Пустотілий блок набагато легше повнотілої і його використання дозволяє мінімізувати навантаження на фундамент.

Придбати цеглу, ціна якої не буде завищена, можна в компанії «Керамік Фест». В інтернет-каталозі представлений широкий вибір продукції як вітчизняних, так і європейських виробників. Широкий асортимент клінкерних, особових, рядових і вогнетривких видів дозволить підібрати оптимальний варіант для кожного покупця.

Чому покупці вибирають «Керамік Фест»?

Перефразовуючи відоме твердження – «Як ви купите будматеріали, будівництво так і піде». Тому до реалізації першого і дуже важливого етапу фактичного будівництва слід поставитися з усією серйозністю. І вибрати надійного постачальника будматеріалів, який буде відповідати головним критеріям надійності продукції та якісного сервісу.

Вибираючи нас ви отримуєте:

 • Бездоганну якість товарів.
 • Професійну консультацію.
 • Доступну вартість.
 • Оперативну доставку.

Зробити покупку в нашому магазині будматеріалів можуть не лише жителі Києва, але й усіх регіонів України.

Багаторічний досвід у сфері продажу будматеріалів дозволив нам відібрати в каталог магазину матеріали з кращим співвідношенням ціна/якість. Який би блок ви не вирішили купити – рядова, лицьова, клінкерна або вогнетривку, ви можете бути впевнені, що товар на 100% буде відповідати вашим очікуванням і вимогам.

Не втрачайте більше часу, знову і знову вбиваючи в пошуковий рядок запит з пошуком потрібного вам будівельного матеріалу. Ви вже знайшли все, що вам потрібно! Саме в Керамік Фест ви можете купити будь-які матеріали для того, що б побудувати будинок своєї мрії.