Вибір звукоізоляційній мінеральної вати

Звукоізоляція будинку - процес створення акустичного комфорту, який дозволить мешканцям чути тільки ті звуки, які вони хочуть, і захиститься від небажаних звуків, що надходять зовні. Важливо знати, що правильно проведена звукоізоляція будинку забезпечить так само надійну теплоізоляцію. Вона вміщує в себе досить широкий спектр робіт: ізоляцію стін, підлоги, дверей, різних перегородок або стель.

Перед тим, як провести звукоізоляцію мінватою, необхідно добре вивчити основні показники якості будматеріалів, які застосовуються під час шумоізоляції стін в будинку:

  • коефіцієнт звукопоглинання;
  • динамічний модуль пружності;
  • структура конкретного товару для ізоляції;
  • мінімальна експлуатаційна теплопровідність, яка на змінюється в залежності від різних умов;
  • стійкість до впливу грибків або інших мікроорганізмів;
  • відсутність термічного розширення;
  • хороші показники ізоляції як при низьких, там і при високих температурах.

Особливості використання мінеральної вати і пінопласту

Звукоізоляція мінватою, як і пінопластом, має свої нюанси. На думку будівельників, кам'яна вата (мінеральна) - особливий матеріал для теплоізоляції, який відрізняється хаотичної волокнистої структурою. Володіє трьома незаперечними перевагами: низьким відсотком теплопровідності, високою стійкістю до біологічного негативу і стійкістю до загоряння. Перед здійсненням покупки, потрібно точно знати, який саме щільності потрібно мінвата для звукоізоляції.

Мінеральна вата відноситься до ряду кам'яних утеплювачів, що володіють найвищими водовідштовхувальними показниками. Безліч досліджень показали, що такий матеріал пропускає мінімальний відсоток вологи, тому досить часто використовується в процесі утеплення лазень, саун, а також басейнів.

Пінопласт - матеріал для звукоізоляції, який має малу вагу. Крім цього якості, можна виділити його високу міцність, завдяки особливій структурі товару. З метою боротьби з горючістю, в його склад виробники додають різні суміші, які перешкоджають розвитку процесу горіння. Роботи по звукоізоляції пінопластом і мінватою є одними з найбільш поширених на сьогоднішній день. Нагадаємо, що в нашому інтернет - магазині ви за мінімальну ціну зможете придбати утеплювачі для стін, фасадів, покрівлі, підлоги, стелі або сауни. Вашій увазі пропонується продукція таких популярних фірм, як: ТехноНіколь, Термолайф, Isover і інші.

Так само читайте нашу попередню статтю: Установка мансардних вікон Велюкс

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг