Дізнайтеся скільки коштує кубічний метр утеплювача

Вартість утеплювача за 1 м3 - один з найбільш значущих питань для будь-якого будівництва. Адже робіт по утепленню зі зрозумілих усім причин останнім часом набуває все більшої важливості.

Сучасний ринок вражає прямо-таки величезною і різноманітним асортиментом. Зайшовши в магазин або перегорнувши сторінки віртуального інтернет магазину нерідко можна розгубитися серед безлічі видів, упаковок, виробників і, що найважливіше, – цін.

Спробуємо розібратися, від чого ж залежить вартість за куб утеплювача. Розглянемо найбільш популярний засіб для теплоізоляції – мінвату, і її сучасний базальтовий аналог.

Товщина утеплювача

Найбільш популярною і поширеною на сьогоднішній день є мінвата товщиною 50 і 100 мм. Вони присутні в лінійках всіх виробників. Природно, чим шар товщі теплоізоляційного матеріалу – тим краще. Відповідно і 1 м3 ціна товару вище.

Втім, асортимент даного матеріалу не обмежений лише двома цими розмірами. Мінімальною є товщина 40 мм. Серед мінеральної вати для фасадів можна знайти зразки товщиною 150 і 200 мм.

Площа утеплювача

Але якщо порівнювати матеріал однакової товщини, навіть не дуже спостережлива людина може помітити, що ціна за куб утеплювача однієї товщини и різних упаковках може кардинально відрізнятися.

Секрет криється в різній площі матеріалу. Щоб споживачеві не довелося переплачувати за надлишки, виробники пропонують упаковки, з допомогою яких можна покрити поверхню площею 1,44 м2, 6 м2, 15 м2 і т. д. Цілком зрозуміло, що чим більше площа покриття, тим вище вартість м3 утеплювача.

Матеріал може бути нарізаний листами або упакований в рулони. Довжина і Ширина може бути різною. Самостійно вираховувати площу кожного окремого товару немає необхідності. «Площа в упаковці» - важлива характеристика, яка вказується кожним виробником.

Додаткові «опції»

Крім «розмірних» факторів на ціну 1м3 утеплювача можуть впливати такі властивості, як щільність і теплопровідність.

Деякі утеплювачі (наприклад, базальтовий Термолайф Акустик) наділені ще й звукоізоляційними властивостями. Є товар (Isover Сауна 50) зі спеціальним водовідштовхувальним шаром з фольги. Подібні додаткові «опції» природно впливають на ціну.

Читайте також: Сушіння пиломатеріалів, технологія і види

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг