Як порахувати кубатуру газоблоку

Попередній розрахунок газобетону при будівництві будь-якої будівлі дозволяє значно знизити собівартість будівництва. Багато хто не беруться вирішувати це питання самостійно, вважаючи його занадто складним. Тому найчастіше розрахунок кількості газобетону відбувається з урахуванням думки підрядника, який будуватиме будинок. Однак будівельники, як правило, не зацікавлені в економії коштів майбутнього домовласника. Правильніше буде діяти комплексно, грунтуючись на золоте правило – &Laquo; Довіряй, але перевіряй! &Raquo;

Як відбувається розрахунок газоблоку додому

Якщо ви не є професійним будівельником, то скоріше за все виконати правильний розрахунок газобетону додому самостійно у вас не вийде. Втім, і турбуватися не варто, адже ви ж намагаєтесь самостійно шити собі штани або ставити пломби.

Для розрахунку кількості газоблоку, необхідного для зведення будинку, найкраще використовувати комплексний підхід. Він включає в себе отримання інформації з різних джерел:

Консультація з підрядником; Так Так! Прислухатися до поради будівельників, які будуватимуть ваш будинок все ж варто. Великий досвід і гарна репутація, адже ви ж їх вибрали, дозволяють сподіватися на кваліфіковане і зважене думку.

Професійна порада консультанта в магазині; Люди, які займаються продажами будматеріалів, в своїх знаннях про їх властивості і здатність зробити точний розрахунок кількості газоблоку додому, часто можуть дати фору професійним будівельникам. Тому не варто нехтувати такою унікальною можливістю як безкоштовна консультація в інтернет магазині Керамік Фест.

Альтернативні джерела інформації; Ними можуть виступати публікації в спеціалізованих виданнях, статті, розміщені в мережі інтернет або ж друзі, які мають досвід будівництва будинків з цього матеріалу.

Розрахунок газоблоку при будівництві

Щоб підрахунки виявилися вірними, тобто закупленого будматеріалу вистачило на весь будинок і при цьому, після закінчення робіт не залишилося багато зайвого, невикористаного блоку потрібно знати наступне: точні розміри всіх несучих стін

Розрахунок газоблоку на кожну стіну відбувається при наявності таких елементів: висоти стель, довжини і товщини стін. Це дозволяє підрахувати більш-менш точно обсяг будматеріалу, який знадобитися для будівництва кожної стіни і, в загальному, всього будинку. Не варто забувати і виборі матеріалу, адже від цього буде залежати не тільки вартість, але і тривалість служби будинку, фортеця його стін і безпеку його експлуатації.

Будівельний матеріал з пористого бетону відрізняється не тільки розмірами, а й коефіцієнтом щільності. Чим щільніше структура будматеріалу – тим споруда прослужить довше, стіни будівлі зможуть витримати більш значні навантаження і, звичайно, його вартість буде вище. Блок з низьким коефіцієнтом щільності краще використовувати для одноповерхових господарських будівель – гаражів, літніх кухонь, сараїв, флігелів. Для житлового будинку в два і більше поверхів переважно використовувати більш щільний матеріал, здатний тривалий час витримувати великі навантаження.

Читайте також: Який утеплювач краще для підлоги дерев'яного будинку?

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг