Будівництво будинку з газобетону

Скільки тривог і хвилювань пов'язане з будівництвом будинку! Недарма ця подія за своєю значимістю стоїть для чоловіків в одному ряду з народженням сина.

Вибір матеріалу, з якого буде побудований майбутній будинок, - один з найбільш важливих і відповідальних етапів. Фахівці рекомендують зупинити вибір на такому стройматериале як газобетон. Давайте розберемося чому.

  • Низька собівартість

При будівлі з газобетону можна використовувати стрічковий фундамент, що відіб'ється вартість. Конкурентна ціна у порівнянні з іншими будматеріалами, вартість робіт з укладання, облицювання дешевше, що робить собівартість будинку більш низькою.

  • Будівництво за один сезон

У зв'язку з тим, що обсяг газобетонних блоків більший, ніж цегли, це призводить до економії на витратах розчину для укладання. Швидкість будівництва зростає із-за можливості укладати блоки пазогребневі способом. Газобетон можна класти без зупинок, у зв'язку з накладенням клеючого розчину більш тонким шаром і з-за цього будівництво просувається досить швидко. Виходячи з розміру споруди, можна за 2-3 місяці отримати будинок без внутрішніх облицювальних робіт.

  • Екологічна безпека

Газобетон роблять з екологічно чистих матеріалів, що робить його порівнянним з деревом, але більш економічним.

  • Тепло

Невелика теплопровідність блоків надає будинку великі теплоізоляційні властивості. Товщина стін з газобетону ширше, ніж у цегли, що призведе до економії на опаленні взимку. Але потрібно відзначити, що і влітку буде економія на роботі кондиціонера, т. к. будинок досить довго тримає прохолоду.

  • Невикористання підйомних механізмів

Невелика маса блоків призводить до того, що при будівництві обходяться без підйомних механізмів.

  • Легкість в обробці

Для обробки газобетонного матеріалу на будмайданчику може використовуватися не тільки електроінструмент, але і інструмент ручний.

  • Довговічність

Газобетон не схильний до гниття і старіння. І це робить його термін експлуатації не менше 100 років.

  • Простота, зручність застосування

Газобетон дає можливість виконання робіт самостійно, не залучаючи фахівців з великим досвідом. При будівлі з газобетону будівель висотою стін більше 5-6 метрів необхідно армувати кожен четвертий ряд, щоб не виникали тріщини біля стін.

  • Висока якість оздоблювальних робіт

Газобетонні блоки однорідні і це робить їх виграшним матеріалом. Розчин на поверхню газоблоків наноситься рівно і тонко. Вам не знадобиться перфоратор для того, щоб щось прибити до стіни.

Отримати кваліфіковану консультацію та придбати необхідний матеріал ви зможете, звернувшись у «Керамік Фест».

Читайте також: Як утеплювати газобетон

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг