Який утеплювач підходить під сайдинг

Обшивка сайдингом дає можливість зробити основне або додаткове утеплення будівлі.

При монтажі сайдинга утворюється зазор між стіною і панелями. В цей простір закладаються листи утеплювача.

Дуже важливий правильний монтаж утеплювача під сайдинг. Тільки в цьому випадку стіни будинку будуть «дихати», а сам утеплювач не буде намокати від конденсату.

Людина, яка хоч трохи розбирається в будівництві відразу зрозуміло, що утеплювач під сайдинг – необхідна міра. Адже на сьогоднішній день будівлі з цегли без додаткового утеплення не володіють необхідними теплоізоляційними властивостями. Утеплювач під сайдинг для дерев'яного будинку теж бажаний. Не дивлячись на те, що дерево є теплим матеріалом, товщини брусів, використовуваних в будівництві, не вистачає для збереження тепла в будинку.

Види утеплювача під сайдинг

В якості теплоізоляційних матеріалів найчастіше використовують:

  • Мінеральна вата. Мінвата придатна для утеплення, як для дерев'яних, так і для цегляних стін. Вона має волокнисту структуру і належить до  бользатовым утеплювачів.
  • Ековата. Для того щоб ековата не гнила і не горіла, у неї вводять борну кислоту. Щоб закріпити ековату необхідно спеціальне обладнання для нанесення її на стіну.
  • Стекловатный утеплювач стійкий до пожеж і високої вологості. Не має сторонніх запахів і не виділяє шкідливих випарів. Володіє хорошими звукоізоляційними властивостями.
  • Пінополістерол виготовляють у формі плит. Має високу щільність. Термін служби утеплювача складає близько 15 років.
  • Пінопласт – відмінний вибір в якості теплоізоляційного матеріалу під сайдинг. Матеріал досить легко обробляється і є протипожежні. Стійкий до гниття і перепадів температур.
  • Спінений поліетилен володіє інгібіторної поверхнею, що перешкоджає виникненню грибка і цвілі під сайдингом. Має високі теплоізоляційні характеристики. Перешкоджає виникненню конденсату і є протипожежні. Термін служби спіненого поліетилену становить близько 70 років.

Від чого залежить ціна на утеплювач під сайдинг

На ціну 1 м2 утеплювача під сайдинг можуть впливати такі показники:

  • Вогнетривкість. Теплоізоляційний матеріал  повинен бути не пальним і не повинен підтримувати горіння полум'я в разі його виникнення;
  • Відсутність стороннього запаху;
  • Вологостійкість. Якщо теплоізоляційний матеріал буде затримувати менше вологи, то вона буде краще зберігати тепло, і тим краще він буде підходити в зимовий час.
  • Довговічність.

Товщина утеплювача – один з головних ціноутворюючих факторів. Для зовнішніх робіт фахівці рекомендують зупинити свій вибір на матеріалі толиній не менше 100 мм.

Сучасний ринок пропонує величезний вибір утеплювачів. Найбільш популярними серед них є такі марки як Rockwool, Isover, Техноніколь.

Де купити утеплювач під сайдинг?

Інтернет магазин «Керамік Фест» пропонує придбати утеплювач під сайдинг за доступними цінами. В асортименті компанії є теплоізоляційні матеріали різних видів, і все відмінної якості, отримані від перевіреного виробника.

Читайте також: Пінобетон і газобетон: порівняння - що краще?

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг