Вибираємо утеплювач для скатної покрівлі

Для того, щоб господарям приватного будинку вдалося зберегти дорогоцінне тепло, дуже мало просто підійти до питання епізодично. Для того, щоб провести найбільш ефективну теплоізоляцію будівель, особливо тих, які мають великі габарити, не обійтися без якісного комплексного підходу. Під час цього процесу ніяк не обійтися без утеплення стелі, підлоги, стін і даху. На сьогоднішній день існує 3 основних групи кращих утеплювачів для скатної покрівлі:

  • напівтверді або жорсткі. У більшості випадків такі будматеріали створюються у вигляді невеликих плит з мінеральної вати або скловати. Товщина такого виду матеріалів для теплоізоляції будівель варіюється від 25 до 30 міліметрів. Даний вид досить часто використовується будівельниками під час утеплення схилів дахів будинків;
  • сипучі. До такої групи належать дуже дрібні гранули і кульки полістиролу або сланцю, які реалізуються в спеціальних мішках, маса яких перевищує 100 кілограм. Для проведення якісної теплоізоляції одного квадратного метра поверхні підлоги мансарди, досить використовувати один такий мішок із сипучим утеплювачем для скатної покрівлі;
  • рулонні. Відрізняються великим рівнем м'якості, в більшості випадків складаються з рулонів довжиною до 8 метрів. Самі рулони складаються з мінеральної, скляної або кам'яної вати. На будівельному ринку такі товари можна зустріти у вигляді матів або плит, товщина яких коливається від 75 до 100 міліметрів.

Нагадаємо, що схожий утеплювач для скатної покрівлі 150 мм ви можете придбати прямо на нашому сайті.

Який утеплювач краще для скатної покрівлі?

Найбільш підходящим варіантом для проведення даного будівельного процесу можна назвати високоякісну базальтову вату. Базальтова вата є пожежобезпечним матеріалом, який має малу теплопровідність і досить високу екологічність. Товар не приваблює різноманітних комах і гризунів, а так само практично не мокне під дощем, що гарантує необхідний щільність утеплювача для скатної покрівлі. Крім вище перерахованих переваг, базальтова вата відрізняється малою вагою і тим, що дуже легко піддається обробці.

Рулонний утеплювач скатної покрівлі

Рулонні теплоізоляційні товари, які виконані з мінеральних матеріалів, відрізняються відразу декількома явними перевагами. Такі будівельні елементи можливо придбати набагато дешевше, ніж пінопласт. Завдяки невеликій вазі і простоті в їх обробці, будівельники без будь - яких проблем зможуть укладати їх практично на будь-яку поверхню, що не можна зробити з пенополістором. Рулонні теплоізоляційні матеріали відрізняються екологічною чистотою.

Так само читайте нашу попередню статтю: Як вибрати м'яку покрівлю

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг