Як побудувати паркан з профнастилу

Для більшості власників заміських будинків досить актуальним питанням є створення надійної конструкції, яка змогла б з усіх боків захищати ділянку. Це пояснюється тим, що якщо максимально правильно встановити паркан з профлиста, можна не тільки поліпшити зовнішній вигляд заміського творіння, але і створити хороший захист території від сторонніх зазіхань.

Як зробити паркан з профнастилу

Перед тим, як самому зробити паркан з профнастилу, важливо досконально вивчити будівельні товари, які знадобляться. Наприклад, основа майбутнього огородження - профлист, покритий спеціальним захисним шаром (стіновий). Даний вид будматеріалів позначається англійською буквою C, а наступна за нею цифра - вказує висоту хвилі з урахуванням товщини покриття. Для того, щоб поставити паркан з профнастилу своїми руками, потрібно також заздалегідь підготувати:

  • щебінь, пісок і цемент;
  • рівень і мотузку;
  • свердло і дриль;
  • ґрунтовку;
  • ємність для цементного розчину;
  • зварювальний апарат;
  • труби для лаг і опорних стовпів;
  • заклепочник і саморізи по металу.

Встановлення огорожі з профнастилу: покрокова інструкція

Побудувати паркан можливо, дотримуючись 3 основних етапів. Під час першого етапу проводиться розмітка огорожі. Для її проведення, досить точно визначитися, де будуть розміщені ворота і хвіртка. Важливим є і процес позначення майбутніх місць для установки стовпів.

Для того, щоб самому поставити паркан з профнастилу, обов'язковим дією стане проведення другого етапу. Під час його проведення, важливо правильно встановити опорні стовпи для забору з профнастилу. Важливо знати, що можна використовувати як труби з круглим, так і квадратним перетином, а верхні отвори рекомендується заварити, щоб в майбутньому в них не потрапляла волога.

Найбільш об'ємний і завершальний етап - установка листів на лаги. Для їх кріплення, найкраще підійдуть саморізи по металу, довжина яких становить 35 міліметрів, а крок - 500 міліметрів. Перед тим, як правильно кріпити профнастил на забоp, важливо знати, що це робота з підвищеним рівнем небезпеки. Профлист - досить гострий будматеріал, тому для його монтажу найкраще обзавестися робочими рукавичками.

Так само читайте нашу попередню статтю: Як зробити гідроізоляцію даху своїми руками

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг