Як правильно кріпити профнастил

Профнастил вважається універсальним і затребуваним матеріалом у будівельній індустрії. Застосовують його для різноманітних робіт: покриття покрівлі, оздоблення стін, зведення парканів, гаражів, навісів і госпбудівель.

профнастил Відрізняється простотою і доступністю монтажу. Тому спеціальних навичок у його укладанні не потрібно. Купити якісний профнастил можна в компанії Керамік Фест за розумними цінами. Доставка здійснюється оперативно по всій території України.

Профільований лист: загальна характеристика

Профільовані листи виготовляються з оцинкованої сталі. На них наносять полімерне покриття, що надає їм схожість з шифером. Листи бувають різних розмірів і показників.

Важливою перевагою профнастилу вважається антикорозійна стійкість, міцність та тривалий термін використання. Цей екологічно чистий матеріал не боїться сонця і його не потрібно регулярно фарбувати.

Що потрібно знати при виборі профільного металу

Будь-який забудовник мріє про те, щоб покрівля була надійною і естетично привабливою довгий час. Для цього потрібно звертати увагу на кліматичні умови місцевості.

Області, де сніговий покрив великий, вимагають профнастил, має висоту гофри не менше 20 мм Обов'язкова наявність у листах спеціальної канавки, яка відводить вологу.

Товщина профільованих листів вибирається з урахуванням снігових, вітрових і експлуатаційних навантажень. При покупці даного покрівельного матеріалу перевірте наявність інструкції по укладанню цього будматеріалу.

Правила укладання профнастилу даху

Механізм кріплення профільованих листів дуже важливий момент у роботі. Монтаж покрівельного матеріалу здійснюється шляхом перекриття листів, враховуючи кут нахилу ската. Якщо кут не більше 12°, листи перекривають на 25 див. Стики з'єднують силіконовим герметиком, що оберігає від снігу і дощу.

Деякі рекомендації для монтажу:

  • більше кут нахилу – ширше смуга напуску;
  • монтаж слід починати від торців покрівлі, а не з середини;
  • профнастил укладається паралельно карнизу чітко по горизонтальній лінії;

При кріпленні профнастилу використовують саморізи, прокладання яких зроблені з гуми. Вони дозволяють забезпечити максимальну надійність з'єднання листів з латами. Саморізи гарантують повну водонепроникність. Кріплення відбувається швидко і легко. Вкручувати саморізи потрібно на низьких обертах ручної або електричної дрилем. Вибираючи саморіз, враховуйте довжину різьбової частини, яка на 5 мм повинна бути не більше пачки листів.

Кріпити листи зварюванням не рекомендується, тому що захисні шари при великих температурах вигорають, роблячи матеріал слабким перед корозією. Традиційні цвяхи теж не підходять при укладанні.

Профнастил для забору

Тут застосовується інша схема. В першу чергу здійснюється розмітка території, і встановлюються стовпи. Під час установки листів саморізи вставляють у прогони всередину хвилі. Зайву частину обрізають ножицями по металу, щоб не зіпсувати матеріал.

Профнастил від компанії Керамік Фест

Купуючи продукцію в нашому інтернет-магазині, ви отримуєте кращий товар, який відповідає всім діючим стандартам якості. Наші ціни відповідають якості. Досвідчені представники компанії чітко відповідять на всі питання. Ми допоможемо вам розпочати будівельні роботи як можна швидше – у нас завжди є запас продукції.

Читайте також: Який утеплювач краще

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг