Правильна кладка газоблоку

Даний вид роботи є укладання блоків у формі паралелепіпеда. Для роботи застосовують клейовий розчин, що містить в складі цемент і пісок. Крім цього, сюди входять різні добавки: пластифікуючі, водоудерживающие і гідрофобні.

Розчин для кладки виготовляється на місці в відрі з пластмаси. Його потрібно постійно перемішувати. При його застосуванні необхідність в будь-якому утепленні стін відпадає.

Коли краще будувати будинок з газобетону?

Для кладки найбільш підходить температура від +5 до +25 ° C. Тому роботи найкраще планувати на кінець травня-початок червня або серпень-вересень. У жаркий період доведеться використовувати воду для зволоження блоків. А в зимовий час необхідний клей, який містить добавки з захистом від морозів. Що безсумнівно збільшить собівартість будівництва.

Важливі моменти, які необхідно враховувати при кладці

Акуратна доставка на місце. Як правило, блоки, укладені на піддони, розміщуються в спеціальну термоусадочну плівку. Вона потрібна для захисту від вологи і пошкоджень при транспортуванні.

Вирівнювання поверхні шару теркою – обов'язковий технологічний етап, який дозволить уникнути тріщин в майбутньому. Професіонали рекомендують починати з кутів будівлі, рядами по всьому периметру. Подальше використання штукатурки при обробці стін передбачає суху поверхню на шві. Для теплоізоляції не рекомендується заповнювати клеєм шов.

Яка вартість кладки газобетону?

При розрахунку витрат, вкладених в будівництво важливо враховувати вартість кладки газобетону за куб. На ціну безпосередньо впливає:

  • складність архітектурного проекту;
  • час виконання робіт;
  • кваліфікація будівельників;
  • наявність виконроба;
  • геометрія газобетонних блоків;
  • ваше вміння торгуватися.

Ціна за куб кладки блоку на ринку будівельних послуг варіюється від 80 до 150 грн. за квадратний метр матеріалу. Вартість зведення внутрішніх перегородок вважається не в кубах, а в квадратних метрах. Приготування змусив вважається окремо.

Тим, хто бажає здешевити будівництво, можна найняти окремо мулярів і окремо людини, який буде їм готувати суміш і підносити блоки. Такі види робіт не вимагають високої кваліфікації і оплата їх « некваліфікованого » працівнику буде нижче. Таку пораду підійде і тим, хто збирається класти матеріал самостійно. Це цілком можливо. Швидкість робіт в такому випадку складе 2-2,5 кубів за повний робочий день. Вибирати підрядника слід обачно, покладаючись на поради знайомих, власний здоровий глузд і інтуїцію.

Звертайтеся до перевірених компаніям в індустрії будівництва. Адже вони несуть юридичну та матеріальну відповідальність за проведені роботи.

Читайте також: Як утеплити стіни будинку зсередини?

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг