Як правильно робити розчин для тротуарної плитки

Найбільш поширений спосіб створення пішохідних доріжок на території приватної садиби припускає використання сухих сумішей. Але можна використовувати і мокрий метод, який є більш надійним. Причому застосувати як готові порошки, які продаються в будівельних магазинах, так і зробити розчин для укладання тротуарної плитки своїми руками.

Як змушують розчин для тротуарної плитки правильно

Перш ніж приступити до створення доріжок з декоративною тротуарною плиткою, варто подбати про створення надійної основи. Для цього роблять досить товстий шар, що складається з щебінки і піску. Щоб підстава стало більш міцним, зверху на нього укладають шар готового бетону. Після того, як поверхня буде разглажени, бетону дають добре підсохнути і затвердіти.

Для тих, хто збирається скористатися готовими сумішами, проблем з тим, як правильно зробити розчин для тротуарної плитки не буде. Адже кожен виробник вказує на упаковці, яка кількість води потрібно додати, щоб ідеально змушують куплену суміш. Варто пам'ятати, що бруківку варто укладати на невеликій відстані один від одного. Це допоможе уникнути руйнування покриття під час температурних перепадів, коли елементи мозаїки будуть звужуватися і розширюватися в залежності від погодних умов.

Як приготувати розчин для тротуарної плитки своїми руками

Склад готової цементної суміші хороший тим, що в неї входять спеціальні добавки, які сприяють більш міцному зчепленню поверхонь елементів покриття доріжки з основою. Однак при бажанні заощадити, можна познайомитися з технологією, яка знайомить з тим, як зробити розчин для тротуарної плитки власноруч. Можливо, суміш, приготована своїми руками, не буде такою ж міцною, як готова. Однак вона цілком годиться для створення доріжок у власному саду або на присадибній ділянці.

Як робити розчин для тротуарної плитки в домашніх умовах, підкаже будь-яка людина, яка хоч раз займався укладанням декоративної бруківки. Для того щоб його змушують, Вам знадобиться взяти в пропорції 1: 6 цементу і піску, і якщо є можливість, додаються різні пластифікатори. Деякі народні умільці також використовують для приготування клей ПВА, який може замінюватися гашеним вапном або ж милом. Гарненько розмішати, суміш висипають на підготовлену основу і приступають до створення стильної і міцної поверхні доріжки.

Так само читайте нашу попередню статтю: Цегла або газобетон - що краще

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг