Екологічний утеплювач для дому

Сьогодні, як ніколи, гостро стоїть питання утеплення. Насамперед, це пов'язано з необхідністю максимально зберегти тепло, яке сьогодні стоїть далеко недешево. Правильно виконана теплоізоляція допоможе створити ті комфортні умови, які у нас пов'язані з уявленням про ідеальний будинок

Для того, щоб життя в утепленому будинку була максимально безпечною, багато хто прагне придбати екологічний утеплювач для дому. Сьогодні виробники будівельних матеріалів в цьому питанні йдуть назустріч своїм клієнтам і розробляють все нові і нові види екологічно чистих і безпечних матеріалів.

З чого роблять екологічні утеплювачі?

Основу екологічних утеплювачів складають натуральні волокна рослинного походження. Це можуть бути льон, деревина, бавовна, коноплі, пробка, овеча шерсть і навіть камка – матеріал, який виготовляється з морських водоростей, викинутих на берег під час шторму.

Лідером по полярності середовищ екологічних утеплювачів є целюлозна ековата, яка проводиться шляхом переробки макулатури. До переваг застосування цього матеріалу відноситься відсутність містків холоду, усадки матеріалу, можливість утеплення будь геометрично складної конструкції.

Органічна природна основа ставить такі утеплювачі на перше місце по безпеці. Вони абсолютно гіпоалергенні і не завдають ніякої шкоди здоров'ю людини. М'яка структура екологічних утеплювачів для будинку робить неможливим розпилювання найдрібніших складових в навколишнє середовище.

Сьогодні виробники багатьох мінеральних базальтових утеплювачів також гарантують бездоганну екологічну чистоту матеріалу. Однак традиційно назву «екологічні утеплювачі» об'єднує такі види теплоізоляції, в основі яких лежать компоненти рослинного або тваринного походження.

Страшний чи вогонь для екологічного утеплювача?

Обов'язковими компонентами в екологічному утеплювачі є антипирины і з'єднують компоненти. Антипирины - це такі речовини, які роблять цей матеріал вогнестійким, непідвладним гниття і впливу комах. А що з'єднують компоненти допомагають з'єднати  волокна в одну цілісну структуру.

Існує ще один важливий аспект, якому хотілося б приділити увагу. Як веде себе утеплювач в екстремальних умовах? Тут мається на увазі загоряння, нагрівання утеплювача або вплив на нього ультрафіолету.

Утеплювачі, що складаються з синтетичних матеріалів, можуть почати виділяти небезпечні токсини, вдихаючи які, людина може завдати непоправної шкоди здоров'ю. Не менш небезпечний дим таких матеріалів. В ньому у великій мірі міститися формальдегід, феноли. У той час як утеплювачі, що складаються з натуральних речовин, в екстремальних умовах будуть повністю безпечні для мешканців будинку.

Основні характеристики екологічного утеплювача

  • Екологічна чистота. Так як ці матеріали складаються з натуральної сировини, вони не містять шкідливих для здоров'я речовин та будуть безпечні для всіх членів вашої родини.
  • Звукоізоляція. Завдяки своїй волокнистій структурі, екологічні утеплювачі чудово поглинають звук, що дозволить створити у вашому будинку тишу і затишок.
  • Паропроникність. Ще одна важлива якість екологічного утеплювача. Завдяки йому, стіни і дах вашого будинку «дихають», це не дозволяє накопичуватися зайвої вологи у вашому приміщенні.
  • Низька теплпроводность. Натуральні речовини дуже добре зберігають тепло, завдяки чому екологічні утеплювачі на всі 100% справляються зі своєю прямою задачею.

У сучасному світі тотального забруднення навколишнього середовища дуже важливо зробити свій будинок екологічно безпечним. Натуральні утеплювачі для дерев'яного будинку допоможуть вам досягти цього. Зверніться в компанію «КерамикФест», лідера з продажу будматеріалів, і наші фахівці допоможуть втілити в реальність вашу мрію.

Читайте також: Як відбувається утеплення фасаду

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг