Порівняння керамзитоблока і піноблоку

Сучасний ринок вражає величезним вибором стінових матеріалів. Цеглу, шлакоблок, газобетон, пінобетон, керамзитобетонні блоки… У такому різноманітті легко заплутатися людині, який стикається з будівництвом 1-2 рази в житті.

Найбільш актуальними і популярними на сьогоднішній день є різновиди пористого бетону. Такі блоки як піноблок і керамзитоблок характеризуються пористою структурою, легкістю і доступною ціною.

Міцні будматеріали прості в монтажі та обробці. Вони не піддаються пошкодженню цвіллю або грибками. Характеризуються вогнетривкістю, морозостійкістю і довгим терміном служби. Порівняємо дані будівельні матеріали.

Керамзитоблок: особливості і властивості

Екологічно чистий стіновий матеріал називають экоблоками або биоблоками. Сировиною для керамзитоблока є натуральний інгредієнт - обпалена глина. Додають також цемент, воду й пісок. Компоненти пропорційно змішують.

Суміш в спеціальних формах знаходиться до повного затвердіння близько 28 днів. Матеріал придатний для зведення малоповерхових та висотних споруд. Будівлі практично не дають усадки і тріщин.

Кладка даними блоками нічим не відрізняється від кладки керамічної цегли. Хіба що буде набагато легкою і зручною. Стіни з керамзитних блоків потрібно додатково вирівнювати.

Переваги керамзитоблока:

 • висока міцність;
 • прекрасні теплоізоляційні властивості;
 • чудова звукоізоляція;
 • вологостійкість і хімічна стійкість;
 • не вимагається додаткова гідроізоляція;
 • володіють великої будівельної щільністю і витримують будь-які навантаження;
 • низька ціна;
 • в порівнянні з цеглою радиофон набагато нижче;
 • у роботі ці блоки не вимагають спеціальних кладок розчинів.

Поради щодо вибору керамзитних блоків

Вибираючи блоки на основі керамзиту, варто звертати увагу на якість товару і виробника. Перевіряйте існуючі виступи на виробі. Якщо вони відламуються, залишаються в руках і кришаться, то це матеріал поганої якості.

Колір блоків буває різним через що входить до складу піску. Він буває з зеленими, жовтими, коричневими відтінками. Чим сіріше блок, чим більше в ньому мишачого кольору, тим більше в ньому цементу. А чим більше цементу, тим надійніше і міцніше буде блок.

Компанія КерамикФест співпрацює з перевіреними та надійними постачальниками. Ми гарантуємо заявлене якість матеріалу.

Піноблок: особливості і властивості

Будівельний матеріал з цементного розчину, піску і води можна виготовляти прямо на будмайданчику. Застигає він лише пару годин. В основі процесу – змішування компонентів і спеціальної піни. Піноблоки легко зробити в кустарних умовах.

Пориста структура піноблоку наділяє його рядом переваг:

 • порівняємо з деревом по простоті обробки: без проблем свердлиться, пиляється електричним та ручним інструментом, в нього легко забивати цвяхи;
 • блоки з правильною геометрією укладаються за допомогою спеціального клею. Він робить відстань між піноблоками мінімальним і, як наслідок, гладка стіна;
 • легкість матеріалу знижує витрати на транспорт і кладку.

Застосовують блоки для споруд одноэтажек, господарських споруд та гаражів. З часом стіни з цього матеріалу можуть осісти, тому обробку рекомендується робити через рік після зведення.

Структура виробу впливає на механічну міцність, яка програє в порівнянні із звичайним бетоном.

Безумовно, що кожний матеріал володіє своїми достоїнствами. Вибір залишається за покупцем. Але головне визначитися з поставленими завданнями.

Компанія Керамік Фест – економічно розумний вибір

Наша компанія пропонує купити якісні керамзитобетонні блоки за найкращою ціною. Доставка по всій території України. Ми налаштовані на тривале партнерство і дорожимо нашими клієнтами. Досвідчені представники детально відповідять на всі питання і допоможуть визначитися з вибором.

Так само читайте нашу попередню статтю: Відмінність автоклавного і неавтоклавного газобетону

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг